KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464115
nr 1546 4115
Carl Duxa
(1871-1937), Österrike
Oljemålning, Erotisk scen. Signerad. Olja på pannå, 23x24 cm, yttermått inklusive ram: 49x51 cm
Carl Duxa, bildkonstnär född 1871, död 1937.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 juni 2023
kl 19:49:33
1/6 06:40:26